w tym się specjalizujemy

01

identyfikacja
wizualna

od projektu logo do pełnej identyfikacji wizualnej wraz z księgą standardów

02

strategia
informacyjna

uważnie słuchamy tego, co opowiesz nam o swojej firmie, a potem pomagamy wybrać, co z tego warto opowiedzieć Twoim klientom

03

strony
internetowe

projekty funkcjonalne i wizualne stron internetowych, kodowanie, wdrożenie i hosting

04

materiały
drukowane

wizytowki, ulotki, plakaty, broszury i katalogi, nie tylko projekt i skład, ale również druk z dostawą do klienta

dlaczego właśnie my?

pomożemy osiągnąć dowolny cel związany z wizerunkiem Twojej firmy

Z rozmysłem piszemy o Twoim celu, a nie o samym projekcie graficzym – bo tematów podchodzimy w sposób całościowy. Oznacza to, że możemy dostarczyć nie tylko projekt, ale również finalny produkt.

Co to znaczy? Posłużmy się prostym przykładem. Jeżeli potrzebujesz nowej wizytówki – sam projekt jest tylko częścią zadania. To, co cię naprawdę interesuje to osiągnięcie konkretnego celu jakim jest pudełko z wizytówkami leżące na Twoim biurku.

Tak właśnie działamy! Przeprowadzimy Cię do końca ścieżki prowadzącej do spodziewanego efektu. Wizytówka to mało skomplikowany produkt, ale i tak szkoda Twojego czasu na zajmowanie się jej drukiem. A co dopiero przy bardziej złożonych zadaniach, jak wydruk katalogu lub montaż banera na budynku?

Dowolny cel? Czy to znaczy, że w tak szerokiej dziedzinie we wszystkim osiągacie poziom mistrzowski?

Oczywiście, że nie. Jesteśmy naprawdę dobrzy w naszych 4 głównych zakresach kompetencji, o których możesz przeczytać wyżej. A co z innymi rzeczami? Do tego mamy sprawdzonych podwykonawców. Ale to my jesteśmy gwarantem, że finalny produkt będzie zrealizowany na czas i zgodnie z ustaleniami. Jeden punkt kontaktu, jedna odpowiedzialność za efekt końcowy.

Warto porównać nas do generalnego wykonawcy prac budowlanych. Planując budowę możesz osobno zatrudnić fachowców od budowlanki, elektryki czy kładzenia płytek. Ale wtedy każdy z nich jest zainteresowany wyłącznie realizacją swojej roboty i nie za bardzo dba o efekt końcowy. A do tego cała koordynacja ich prac spada na Ciebie.

Dużo lepszy jest wykonawca, który podejmie się całości prac. Jest rozliczany za efekt końcowy i wszystko, co dzieje się od zlecenia do zakończenia prac, jest jego odpowiedzialnością. Nie interesują Cię problemy po drodze, interesuje Cię tylko osiągnięcie planowanego rezultatu.
To właśnie tenDESIGN: generalny wykonawca wizerunku Twojej firmy.

my? czyli kto?

Sprawny, czteroosobowy zespół specjalistów w dziedzinie projektowania wizualnego i marketingu.

Szybkość działania, sprawne reagowanie na sytuację, zaangażowanie i dobra komunikacja – to zalety małego zespołu.

Jeżeli do tego dodamy wieloletnie doświadczenie i kreatywność to jest to murowany przepis na sukces. Twój sukces!

Jak nasz zespół radzi sobie ze skalowaniem przepustowości pracy. Przecież czasami projekty się kumulują.

Odpowiednia przepustowość w czasie nadmiernego obciążenia to największe zagrożenie dla małych zespołów. Dlatego na stałe współpracujemy z czterema dodatkowymi sprawdzonymi podwykonawcami. Pozwala nam to bezpiecznie skalować moce przerobowe przy naprawdę dużych projektach, zbyt krótkich terminach lub nakładaniu się projektów z przyczyn niezależnych od nas.

masz ciekawy projekt?
podziel się z nami!

Przed Tobą zmiana wizerunku lub stworzenie kompletnie nowej identyfikacji dla Twojej firmy? A może dopiero się rozpędzasz i na razie potrzebujesz tylko logo, wizytówki i prostą stronę internetową?

Myślisz o tym, że moglibyśmy się tym zająć? To przestań myśleć i zacznij działać. Najlepiej zadzwoń, żeby porozmawiać albo umówić się na spotkanie w naszym biurze. Albo wyślij maila – jeżeli tak Ci wygodniej.

Ale zrób to OD RAZU!

zadzwoń
+48 600 79 09 79
napisz albo zadzwoń

zapytaj o warunki współpracy lub poproś o bezpłatną wycenę

ZADZWOŃ
+48 (71) 723-40-41
+48 (71) 723-40-42
+48 (71) 723-40-43

WYŚLIJ MAILA
biuro@tenDESIGN.pl

odwiedź nas

zapraszamy do naszego biura
na dobrą kawę i rozmowę

NASZ ADRES
tenDESIGN
51-415 Wrocław
ul. Kwidzyńska 71

ZNAJDŹ NAS
NA GOOGLE MAPS