marketing deweloperski?
jesteśmy w tym naprawdę dobrzy!

Tworzymy materiały marketingowe dla inwestycji oraz nieruchomości deweloperskich ułatwiające szybką i skuteczną sprzedaż.

Wyróżnia nas to, że obsługą deweloperów zajmuje się po naszej stronie architekt z 15-letnim doświadczeniem zarówno po stronie projektowej, jak i deweloperskiej (ponad 100 tys. m2 – zaprojektowanych i sprzedanych).

Gwarantuje to doskonałą znajomość branży i aktualnych tendencji rynkowych. Nasi Klienci z ulgą przyjmują fakt, że znamy się na rzeczy. Zamiast tłumaczyć nam zawiłości i specyfikę rynku nieruchomości – mogą się skupić na wyznaczaniu celów marketingowych i sprzedażowych, a my po prostu pomagamy je osiągnąć.

Zapewniamy komfort realizacji całej kampanii w jednym miejscu. Poczynając od logo inwestycji, poprzez materiały promocyjne (w tym karty mieszkań, ulotki, foldery) aż po makiety architektoniczne czy wizualizacje.

Nie tylko projektujemy – zajmujemy się również produkcją wszystkich materiałów. Dzięki temu całkowita odpowiedzialność za efekt finalny spoczywa wyłącznie na nas.

chcesz skuteczniej sprzedawać?
my to gwarantujemy!

Zapewniamy komfort realizacji całej kampanii w jednym miejscu. Poczynając od logo inwestycji, poprzez materiały promocyjne (w tym karty mieszkań, ulotki, foldery) aż po makiety architektoniczne czy wizualizacje. Nie tylko projektujemy – zajmujemy się również produkcją wszystkich materiałów. Dzięki temu całkowita odpowiedzialność za efekt finalny spoczywa wyłącznie na nas.

Myślisz, że moglibyśmy się zająć Twoją inwestycją – daj nam znać już dzisiaj!

Jesteś już w środku sprzedaży i myślisz, że to za późno żebyśmy dołączyli? To nie problem – możemy podjąć temat i wywindować sprzedaż na wyższy poziom.

Najlepiej zadzwoń, żeby porozmawiać albo umówić się na spotkanie w naszym biurze. Albo wyślij maila – jeżeli tak Ci wygodniej. Ale zrób to OD RAZU!

zadzwoń
+48 600 79 09 79
napisz albo zadzwoń

zapytaj o warunki współpracy lub poproś o bezpłatną wycenę

ZADZWOŃ
+48 (71) 723-40-41
+48 (71) 723-40-42
+48 (71) 723-40-43

WYŚLIJ MAILA
biuro@tenDESIGN.pl

.

odwiedź nas

zapraszamy do naszego biura
na dobrą kawę i rozmowę

NASZ ADRES
tenDESIGN
51-415 Wrocław
ul. Kwidzyńska 71

ZNAJDŹ NAS
NA GOOGLE MAPS