PRACA 

CZY 

PRZYJEMNOŚĆ 

?

WYBIERZ COŚ DLA SIEBIE !

Witamy w OFF Piotrkowska Center!

Dawna fabryka Franciszka Ramischa znowu pracuje na trzy zmiany – jednak dzisiaj, zamiast bawełny – snuje inne wątki. Stań się częścią opowieści o spektakularnej przemianie, jaką przechodzi serce współczesnego miasta!

OBECNIE
0
POWIERZCHNI BIUROWEJ
W REALIZACJI
0
POWIERZCHNI BIUROWEJ
OBECNIE
0
POWIERZCHNI HANDLOWEJ
W REALIZACJI
0
POWIERZCHNI HANDLOWEJ

LOKALIZACJA

W SERCU MIASTA
W SERCU ŁODZI
W SERCU POLSKI
OFF? - nie mogłeś trafić lepiej. Trudno tu nie trafić! Z dumą nosimy w nazwie najbardziej prestiżowy adres w mieście – ulicę Piotrkowską. Tuż obok Dworzec Tramwajowy Centrum, na którym pod czujnym okiem Jednorożca, zatrzymuje się aż 11 linii! Dookoła przystanki autobusowe, stacje Łódzkiego Roweru Publicznego, a nawet riksze.
Jesteśmy w najlepiej skomunikowanej części miasta. Oddalony o 10 minut jazdy samochodem dworzec kolejowy Łódź Fabryczna przeszedł niedawno gruntowną przebudowę, stając się jednym z najbardziej nowoczesnych centrów przesiadkowych w Europie. Kwadrans jazdy samochodem od centrum miasta położone jest Międzynarodowe lotnisko im. Władysława Reymonta.
Tutaj krzyżują się dwie główne autostrady: A1 i A2, które stanowią część transeuropejskiej sieci transportowej (TEN-T) łączącej Europę Zachodnią ze Wschodnią oraz kraje bałtyckie z południową częścią kontynentu. Łódź posiada dobre połączenia kolejowe ze wszystkimi największymi miastami w Polsce, przykładowo podróż do Warszawy trwa nieco ponad godzinę. W pobliżu Łodzi znajdują się dwa międzynarodowe porty lotnicze.
znajdź na Google Maps

Pierwsze miejsce w plebiscycie „7 nowych cudów Polski” organizowanym przez National Geographic Traveler.

Nagroda dla przestrzeni "niebanalnych, magicznych, nowo powstałych, takich, w które tchnięto drugie życie”.

CO TO JEST OFF?

Jak z sukcesem połączyć stare z nowym, nie tracąc jednocześnie pierwotnego klimatu miejsca? Odpowiedzi na to pytanie udziela OFF Piotrkowska Center, która uchodzi za sztandarowy przykład udanej rewitalizacji.

Koncepcja OFFa mieści w sobie działania z pogranicza kultury, sztuki, ekologii, zrównoważonego rozwoju oraz biznesu.

OFF Piotrkowska Center pobudza, intryguje i napędza do działań, którym niezmiennie przyświeca duch kreatywności. Tę rozumiemy jako bycie otwartym na rzeczy nowe.
historia OFFa

CIEKAWE MIEJSCA NA OFFie

zobacz wszystkie miejsca

SZUKASZ MIEJSCA DLA SWOJEGO BIZNESU?
SPRAWDŹ JAKĄ MAMY OFERTĘ DLA CIEBIE

WYNAJMIJ TU POWIERZCHNIĘ >
Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
Privacy Policy
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram